Adisseo

ADIHOW – MAKALE NO.2: SICAKLIK STRESİNİN HAYVANSAL ÜRETİM ÜZERİNDEKİ NEGATİF ETKİLERİNİN ÜSTESİNDEN NASIL GELİNİR

Adisseo, 110’dan fazla ülkede 15 üretim tesisi, 10 araştırma merkezi ve 2250 çalışanı ile ağırlıklı olarak yem katkı maddeleri konusunda uzmanlaşmış, hayvan beslemede dünya liderleri arasındadır.
Geçtiğimiz yıllardan bu yana Adisseo, gezegenimizi yüksek kaliteli, uygun maliyetli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde besleme misyonuna hizmet etmek için farklı çözümler geliştirmeye ve yatırım yapmaya kendini adamıştır.

Yukarıdaki misyona ulaşmak için, sektörde karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden gelmeleri için mümkün olduğunda onlara yardımcı olarak ortaklarımıza ve müşterilerimize yakın olmanın son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla, hayvan besleme ile ilgili farklı zorluklara nasıl yol gösterileceği ve pratik çözümler önerileceği konusunda bir dizi makale olacak bu “ADIHOW” Bültenini oluşturduk.

2021’in başlarında yem maliyetlerinin azaltılmasına odaklanan 1. makalenin başarısının ardından, Kümes hayvanları ve ruminantlar için sıcaklık stresi yönetimine odaklanan 2. makalenin yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

MAKALE NO. 2: Sıcaklık stresinin hayvansal üretim üzerindeki negatif etkilerinin üstesinden gelmek


Makaleye ulaşmak için lütfen formu doldurunuz.

Tüm Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Adisseo ekip üyeleri, bu zorluğun üstesinden gelmek ve tüm sorularınızı yanıtlamak için özelleştirilmiş bir çözümle sizi desteklemeye hazır.
Adisseo’nun temsilcilerinden birinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz? Size bir tık kadar yakınlar.

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İLETİŞİM

By submitting this form, you acknowledge reading Adisseo’s privacy policy and accept its terms of use of your personal data*.
Include me in the future thoughts, studies and marketing emails from Adisseo.
Submit

Tweets


The Carat laboratory, based in Commentry, supports Adisseo’s growth and ambitions by delivering quality analysis services supporting.
It contributes to the development of chemical products and enzymes 🧪
Learn more on our expertise➡️ https://t.co/9a9cwXNSJZ https://t.co/IbNfZc8gDf
Adisseo photo

⚠️Our goal? Ensuring more #RecyclablePackaging and developing the use of recycled materials for their manufacture is part of our initiatives in this area.
Show our achievements ➡️ https://t.co/8klZ7WNRxf 👏 https://t.co/55XV99WL3I
Adisseo photo

🔎 Discover #Adict, the missing bond between your raw material analysis and the formulation of your diet 🌾
You want to know more about what Adict can do for you, contact us! ➡️ https://t.co/eQpFLIyXJX
#feed #animalnutrition #NIR #Allix3 https://t.co/LyEZ9W7jwa
Adisseo photo

💼 Do you want to join our team in #France 🇫🇷? Become our new Global #Scientific & Technical Manager specialized in Antioxidants Solutions ! Apply: https://t.co/bnpNPaXujb https://t.co/jDTWWbhPZG

🔊 "Adisseo recognized that taking on this intimidating list of challenges will require a vast mobilization of resources, both economic and intellectual."
🔎Read the full interview of Jean-François ROUS, EVP Innovation about Adisseo Research Grant ➡️ https://t.co/81VHTMDsu1 https://t.co/xlLnonZKRu
Adisseo photo

⚠️Treating all stakeholders with respect and dignity is one of our basic rules. The mutual respect policy defines the type of working environment that applies to professional relations and prevents undesirable behavior!
Learn more ➡️ https://t.co/H4ORxgGNMb https://t.co/hijdcwu7lF
Adisseo photo